FAIL (the browser should render some flash content, not this).

PORADY I WAŻNE INFORMACJE1. Warunki dostarczania prac do druku - mapy bitowe.
Formaty zapisu plików: JPG, TIFF. Skala 1:1 w rozdzielczości nie przekraczającej 150dpi i nie większe niż 400MB. Preferowana przestrzeń barwna to CMYK. Nasze plotery są skalibrowane do symulowania profilu Euroscale Coated v2 jeżeli profil nie jest dołączony w pliku. Jeżeli profil barwny jest załączony w przesłanym pliku symulowana jest skala barwna zgodnie z tym profilem. Pliki powinny być zapisane w formacie komputerów PC i dostarczone na nośniku DVD, CD, mailem (do 30MB) lub na nasz serwer FTP. Konto FTP zakładamy klientom niezwłocznie po przesłaniu przez nich mailem informacji.

2. Warunki dostarczania prac do druku - pliki wektorowe. Format zapisu plików: CDR 9.0, EPS, Illustrator 8 EPS, PDF. Skala 1:1. Wszystkie czcionki muszą być zamienione na krzywe. Preferowana przestrzeń barwna to CMYK. Nasze plotery są skalibrowane do symulowania profilu Euroscale Coated v2. Pliki powinny być zapisane w formacie komputerów PC i dostarczone na nośniku DVD, CD, mailem (do 30MB) lub na nasz serwer FTP. Konto FTP zakładamy klientom niezwłocznie po przesłaniu przez nich mailem informacji.

3. Szerokość druku a szerokość mediów jeti 3312. Ploter grandformatowy Jeti drukuje maksymalnie do szerokości 320cm i istnieje możliwość zadruku na spad. W przypadku druku bannerów na standardowe zgrzewy wzmacniające trzeba doliczyć po 5cm z każdej strony, tak więc szerokość grafiki na bannerze to maksimum 310cm. Oczywiście istnieje możliwość panelowania wydruków czyli zgrzewania dużych bannerów z kilku brytów.

3. Zgrzewanie i oczkowanie krawędzi. Zgrzewanie krawędzi wykonywane jest za pomocą profesjonalnego samojezdnego urządzenia firmy Leister. Standardem wykończenia bannerów jest okuwanie wszystkich krawędzi oczkami metalowymi w odstępach co 50cm.